פרסומים

השקעות גלובליות: גמישות פיננסית גם בזמני קיצון

בתי ההשקעות הישראליים מציעים גם ניהול תיקי השקעה בחו"ל – אך משקיעים כשירים יגלו שלעבודה ישירה מול בנקים זרים, בשווייץ בעיקר, יש יתרון על פני השקעה בישראל. משקיעים כשירים, המנהלים לפחות 12 מיליון שקלים בנכסים נזילים, מעדיפים לפזר את השקעותיהם גם בחו"ל. ניהול כספים בחו"ל עשוי להקנות גמישות פיננסית ואת היכולת להשתמש בכסף גם בעתות של תסריטי קיצון

 

פרובס ישראל

המשך קריאה >>

פתרון גיבוי כשירות בענן Metallic עבור גיבוי ה- CRM של סיילספורס

קבוצת קלי, המתמחה בפתרונות פיננסים להשקעות, פנסיה וביטוח, השלימה יישום של פתרון הגנת הנתונים, גיבוי ושחזור Metallic  של חברת Commvault, עבור סביבת ה- CRMשל חברת סיילספורס, בה מנוהלים תהליכי השיווק, המכירות והשירות של עשרות אלפי לקוחות הקבוצה.

המשך קריאה >>

קבוצת קלי הטמיעה פתרון גיבוי כשירות בענן

אמיר הרוש, סמנכ"ל הטכנולוגיות של קבוצת קלי – מערכת ה-CRM של סיילספורס היא אחת ממערכות הליבה בקבוצה בה מנוהלים תהליכי השיווק, המכירות והשירות במגוון ערוצים. היא מכילה מידע רב של כ- 70,000 לקוחות עליו יש לשמור ולהגן.

המשך קריאה >>

השקעות בימי מלחמה: הגיע הזמן לפזר סיכונים

כששתי מדינות ענק עתירות מחצבים נלחמות בליבה של אירופה, השווקים הפיננסים וגם שוק הסחורות רועדים ⋅ האתגר הראשון העומד בפני המשקיעים הוא לשמור על כספם באמצעות גיוון ההשקעות וחלוקה נכונה בין מכשירים שונים ⋅ וכתמיד בימי משבר, גם הפעם יתכנו לא מעט הזדמנויות השקעה מעניינות

פרובס ישראל

המשך קריאה >>

מס הכנסה מקשה בפרישה: "חלק מתייאשים ומשלמים את המס המלא על הפנסיה"

ש' ביקש לקבל את הקצבה מביטוח המנהלים שלו, ואז התברר לו למרבה האבסורד שכדי לקבל את הפטור המגיע לו — עליו לספק למס הכנסה מסמכים שהם הוציאו לו לפני כמעט 20 שנה ■ "היו כאלה שלא רצו להתעסק עם זה ופשוט ויתרו על הפטור המגיע להם"

המשך קריאה >>

הזמן הוא החבר הכי טוב שלכם: כך תגיעו לחיסכון של מיליון שקל בגיל 60

העשורים חלפו, הרגלי החיסכון השתנו, ורמת החיים עלתה, אבל הרגל אחד כדאי בכל זאת להנציח, להיצמד לחיסכון אחד, ולהישאר עמו לאורך שנים. היכולת לחסוך לאורך זמן היא משמעותית במיוחד. כה משמעותית, עד שהיא הופכת את הזמן לנכס החשוב ביותר בהתנהלותכם הפיננסית. צעירים המתחילים לחסוך בשנות ה–20 לחייהם ויתמידו בכך, יכולים להשיג תשואה חלומית, עם ריבית דריבית, במאמץ לא גדול. איך עושים זאת נכון?

המשך קריאה >>

עצמאים בשטח: קבוצת קלי מחזקת את הלקוחות עם מודל עבודה מנצח

עם עשרות אלפי לקוחות מרוצים ולמעלה מ־50 שנה של פעילות בשוק ההון, סוכנות הביטוח ושיווק ההשקעות קלי מספקת ערך מוסף לחוסכים בזכות מודל עבודה עצמאי ואובייקטיבי ⋅ מנכ"ל הקבוצה: "מאה אחוז בעלות פרטית, שווה עבורנו למאה אחוז מחויבות כלפי הלקוחות שלנו"

פרובס ישראל

המשך קריאה >>

יוצאים לגמלאות עוד 20 שנה? כדאי שתתכננו את הפנסיה כבר מעכשיו

למרות שלחלקנו הפנסיה נראית כמו דבר דבר רחוק מאוד, אם לא נבצע צעדים כעת נפסיד לא מעט כסף כשנגיע לגמלאות. מדוע חשוב לבחור מסלולי השקעה וביטוח נכונים? למה כדאי לפתוח חסכון חודשי של מאות שקלים בודדים ומה יקרה אם אתם בני 40 ועד היום לא הייתה לכם פנסיה? גיל הרשקוביץ, המשמש בין השאר כמתכנן פיננסי ומתכנן פרישה בקבוצת קלי הכין לכם מדריך.

המשך קריאה >>

השקעה בימי משבר: כך תנהלו נכון את הכסף שלכם

המלחמה באוקראינה מטלטלת את השווקים, אבל נראה כי הסכנה האמיתית למשקיעים לטווח ארוך אינה במשבר זמני – אלא דווקא בהתפרצות מחודשת של האינפלציה

פרובס ישראל

המשך קריאה >>

כיצד מאתרים את כספי הנפטר ומה ההבדל בין צוואה לצו ירושה? מדריך

על החשיבות של תכנון פיננסי בין-דורי. מה עושים בכל הנוגע לכסף ולנכסים של אדם קרוב שנפטר, חלילה? במקביל לאבל על מות בן משפחה או קרוב, צריך לבצע מספר פעולות, כדי לדעת מה הם הנכסים שהשאיר אחריו, למי הם מגיעים והאם נותרו לו כספים מביטוחים שונים שעשה. גיל הרשקוביץ מסביר לכם כיצד לצמצם את הבלבול הכלכלי. 

המשך קריאה >>

השקעות אלטרנטיביות: כך תנצלו הזדמנויות ותמנעו מסיכונים מיותרים

לקוחות כשירים או מסווגים, כהגדרתם בחוק, נהנים מגישה לאפיקי השקעה שאינם זמינים לקהל הרחב ⋅ לצד ההזדמנויות קיים גם סיכון – ולכן יש להכיר את ההשקעות ולהבין את מהותן. אז מי הם המשקיעים הכשירים – ואילו השקעות ייחודיות פתוחות בפניהם

פרובס ישראל

המשך קריאה >>

מדד העקביות של קבוצת קלי - פברואר 2022, אתר כלכליסט

קרנות ההשתלמות הישראליות הראו ביצועים חלשים בינואר, לאור חשיפתן לשווקים בחו"ל. המדדים האמריקאיים צללו בחודש הראשון של 2022 – S&P 500 ירד ב-5.8% ונאסד"ק 100 ב-9%. הקרנות הישראליות, שחשופות לשווקים העולמיים, הושפעו מהירידות. רוצים לדעת מה עשה הכסף שלכם? 

המשך קריאה >

איך תפקידו יותר לפנסיה - שאלות ותשובות

רגע לפני ששנת המס מסתיימת, רן קלי, יו"ר קבוצת קלי, עונה על שאלות ששוות לכם הרבה כסף.  ההבדל בין קופת גמל קלאסית לקופת גמל להשקעה, האופן שבו שכירים יכולים להפקיד יותר כסף לחיסכון, הטיפים הכי משמעותיים לעצמאים ומדוע רווק צריך להסתכל באופן שונה מנשוי על מרכיבי הכיסוי בביטוח? 

המשך קריאה >

סיכום 2021 בקרנות הפנסיה, קופות הגמל, וקרנות ההשתלמות

לאחר שנה חלומית בשווקים, מסתמן ש־2022 תגרום לחסכונות שלנו להתגעגע ל־2021. כלכליסט, בשיתוף קבוצת קלי, מסכם את השנה: אנליסט מוביל בתשואות קרנות ההשתלמות, הראל בקופות הגמל להשקעה ומיטב דש בפנסיה. שנת 2021 היתה שנה חלומית בשווקים. המדדים המרכזיים בבורסת ת"א , והמדדים המרכזיים בוול סטריט עלו בכ־21% ובכ־27% בהתאמה. מכאן שזו היתה שנה נהדרת גם עבור החסכונות של הציבור. 

המשך קריאה >>

מדד העקביות של קבוצת קלי - נובמבר 2022, אתר כלכליסט

בעוד המדדים המובילים בוול סטריט צנחו בנובמבר, המדדים בבורסת ת"א רשמו עליות. ממוצע העלייה בקרנות נע בין תשואה אפסית ל־0.4%, ושיאנית העליות החודשית היא מור עם 0.42%. סוף שנה הוא תמיד מועד טוב לבצע כמה וכמה השקעות וחסכונות, ולנצל הטבות מס שהמדינה מעניקה. רוב הציבור לא מודע למועד הקריטי הזה ומונע מעצמו רווחים של אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים.

המשך קריאה >>

מה עשתה קרן ההשתלמות שלכם באוקטובר?

נועם רוקח, מנהל ההשקעות הראשי באנליסט, שמובילה את טבלת תשואות קופות ההשתלמות באוקטובר עם 2.87%: "הכלכלה העולמית נמצאת בכיוון של צמיחה נאה השנה וגם בשנה הבאה". הזינוק בשוק המניות המקומי באוקטובר הקפיץ את התשואות של קרנות ההשתלמות.

המשך קריאה >>

בדקו מה עשתה קרן ההשתלמות שלכם בספטמבר

החשיפה לסין דרדרה את תשואות אלטשולר שחם: קרן ההשתלמות של בית ההשקעות צללה ב־1.64% בספטמבר, התשואה החודשית הגרועה ביותר מבין כל הקרנות במסלול הכללי ב־2021. גם מתחילת השנה ניצבת הקרן במקום האחרון. כל הקרנות רשמו תשואה שלילית בספטמבר מלבד הפניקס אקסלנס. 

המשך קריאה >>

העלאת גיל הפרישה לנשים מעלה את הצורך בדיפרנציאליות

במסגרת חוק ההסדרים, המדינה סיפקה רשת בטחון לנשים כדי לצמצם את הפער החברתי הטמון בהזזת גיל פרישה. עדיין קיים חוסר הבנה בתכנון פרישה ופנסיה – המהווה את אחד הצעדים המשמעותיים ביותר של כל אישה בהגיעה לגיל השלישי. 

המשך קריאה >>

מדד העקביות של קבוצת קלי - אוגוסט 2022, אתר כלכליסט

החשיפה לבנקים הובילה את קרן ההשתלמות של הראל לתשואה הגבוהה ביותר באוגוסט, 1.94%. אחריה מגדל עם 1.68%. אלטשולר שחם ממשיכה לדשדש ונועלת את הטבלה באוגוסט וגם מתחילת השנה. קרן ההשתלמות של הראל רשמה את התשואה הגבוהה ביותר החודש. הקרן, שמנוהלת על ידי אורי רבינוביץ', עלתה ב־1.94% באוגוסט. התשואה של הראל מחושבת בשונה משאר קרנות ההשתלמות.

המשך קריאה >>

העלאת גיל הפרישה: בכמה כסף תעלה הפנסיה שלכן?

החלטת הממשלה להעלות את גיל הפרישה לנשים מ-62 ל-65 במסגרת חוק ההסדרים מעלה שאלות רבות: כיצד המהלך ישפיע על גובה הפנסיה שתקבלנה הנשים, למי זה משתלם ולמי פחות – והאם הציבור בכלל מעוניין ברפורמה? מסימולציות שביצעו בקבוצת קלי עולה שקצבת הפנסיה תעלה משמעותית, ב-23%.

המשך קריאה >

יש "מבול תביעות" אבל ביטוח אובדן כושר עבודה אינו רלוונטי לחולי קורונה

בחודש האחרון נרשמה עלייה של עשרות אחוזים במספר התביעות שהוגשו לאובדן כושר עבודה. רן קלי, יו"ר קלי הסדרים פנסיוניים, אומר כי לא סביר שיתקבלו תביעות על רקע קורונה. לדבריו, ביטוח רפואי פרטי עשוי לסייע בימים אלה וביטוח חיים מכסה גם מוות מקורונה

המשך קריאה >

נאלצתם לצאת לחופשה ללא תשלום? כך תשמרו על הזכויות שלכם

מה לעשות אם אולצתי להיעדר מהעבודה במשך יותר משלושה חודשים ואיך לשמור על הזכויות הפנסיוניות? כשיותר ויותר מעסיקים נאלצים לצמצם את היקפי הפעילות שלהם – כך העובדים יכולים להגן על החסכונות שלהם ולהיערך ליום שאחרי המשבר

המשך קריאה >

קיבלתם טופס להקלות מס בפנסיה? אל תמהרו למלא

מתחילת השנה ניתן לקבל הטבות מס בטופס ישירות מול גופי הפנסיה במקום מס הכנסה. אבל לפני שאתם ממלאים את הטופס, תוודאו שאכן משתלם לקבל את ההטבה מקרן הפנסיה ולא מחיסכון אחר

המשך קריאה >

אם המצב הכלכלי אינו מחייב, זה לא רצוי למשוך את הכספים

רן קלי עם כל הפרטים שרציתם לדעת על משיכת קרנות הפנסיה שלכם • מה הסכומים שתוכלו למשוך? ומהם סכומי המס שתצטרכו לשלם

המשך קריאה >

ילין לפידות מצטיינת העשור, אחרי קרב צמוד עם אלטשולר

דירוג העשור של כלכליסט וקלי לקרנות ההשתלמות מציג ענף תחרותי שבו מדברת בעיקר התשואה, עם פערים משמעותיים בין שני המקומות הראשונים ליתר המנהלים. כך הצליחו בתי ההשקעות שמנוהלים על ידי המייסדים שלהם לנצח את השוק

המשך קריאה >

אל תתעלמו מהפנסיה: מדריך לשאלות החשובות

מתקרבים לגיל הפרישה? כדאי שתתכוננו אליו היטב. אז מתי להתחיל לקבל פנסיה? ומה אתם יכולים לעשות אם מפטרים אתכם מעט לפני הפרישה? גיבשנו מדריך המשיב לשאלות שכיחות באמצעות ענת עברי, סמנכ"לית תכנון פרישה ופנסיה בקבוצת קלי

 

המשך קריאה >

 

 

 

לקבלת מידע ותיאום פגישה
דילוג לתוכן