קלי למען הקהילה

קבוצת קלי חרטה על דגלה אחריות חברתית ופעילות למען הקהילה. 

עמותת "לילך"

בשנת 2002 החלה קבוצת קלי לתמוך במועדוניות עמותת "לילך". מאז ועד היום מסייעת הקבוצה לעמותה, הפועלת למען ילדים במצבי סיכון במרחב ת"א ומעניקה להם בית חם. קלי אימצה את העמותה כחלק מאחריותה החברתית, הכוללת תמיכה במספר מפעלים חינוכיים, חברתיים ותרבותיים כדוגמת תיאטרון גשר, עמותת "ידיד", מכללת תל-חי בצפון  ומרכז קנדה במטולה.

פעילות עם עמותת לילך

הפעילות עם עמותת "לילך" מגוונת וכוללת ארגון מסיבות במועדוניות, יציאה לימי כיף, אטרקציות תרבותיות למיניהן, חלוקת ילקוטים ותיקים בפתח שנת הלימודים, רכישת ציוד, ביגוד ופרטי לבוש לילדים, סדנאות יצירה ועוד. מידי רבעון מתקיים יום הולדת מרוכז לילדים שציינו את יום הולדתם בתקופה זו. כל יום הולדת נערך סביב עונת השנה המתאימה וכולל פעילות יצירה ומשחקים וכמובן, חגיגת יום הולדת, חלוקת מתנות ועוגה חגיגית במיוחד.

בנוסף לכל אלה, הפעילות בא לידי ביטוי בהתנדבות ומעורבות אישית של העובדים, התורמת לילדים בהיבט הרגשי, במטרה להרחיב את הגירויים הרוחניים-תרבותיים שלהם. אנו מאמינים מאוד בטיפוח החינוך בגיל הרך, היכול להשפיע על עיצוב חיי הילדים בשלב כה מכריע בחייהם.

לכן, הפעילות ההתנדבותית למען עמותת לילך כוללת, מעבר לסיוע מוחשי, גם סיוע חינוכי והדרכתי. המעורבות האישית של העובדים בקבוצת קלי בחיי הילדים היא מקור של גאווה וסיפוק לכולנו כיוון שזו המעורבות החברתית שכולנו שואפים אליה – לא נתינה חד-פעמית ומקרית, אלא פעילות ארוכת טווח הכרוכה במעורבות רגשית של העובדים.

פעילות הקבוצה והעובדים זוכה להוקרת הילדים, המחנכים והמדריכים במועדוניות השונות וכן למשוב חוזר חיובי מההורים.

פתחון לב

בכל שנה, אנו שואלים את עצמנו בקבוצת קלי – איזו מתנה נבקש לתת ללקוחות שלנו לקראת ראש השנה. שוב אותם בקבוקי יין או מארזים?

אז החלטתנו לעשות משהו שונה, שלדעתנו משמעותי יותר מכל מתנה אחרת.

יצרנו קשר עם עמותת פתחון לב ותרמנו לעמותה את התקציב שבו התכוונו לרכוש את המתנות. בנוסף, הגענו בצוות מלא על מנת לארוז את החבילות עבור המשפחות הנזקקות. ארזנו מעל 600 חבילות מזון שחולקו לקראת החג למשפחות נזקקות. כמו תמיד אנחנו מודים לעובדי קלי המדהימים, שהגיעו בהרכב מלא וברוח סוחפת של אהבה ונתינה, וכמובן לעמותת פתחון לב על הזכות הגדולה.

עמותת שיעור אחר

השנה קבוצת קלי בחרה לקחת חלק בפרויקט התנדבותי שנתי של עמותת "שיעור אחר"

עמותת "שיעור אחר" מקדמת שוויון הזדמנויות בקרב ילדים מהפריפריה החברתית-גאוגרפית, בכל הארץ, באמצעות שילוב מתנדבים מעולם התעסוקה בבתי ספר. בפעילותה, מייצרת העמותה מפגש בלתי אמצעי בין תלמידים מיעוטי הזדמנויות
לבין מתנדבים מעולמות תוכן מגוונים. 

עמותת שיעור אחר מעודדת מעורבות חברתית וממנפת משאבי ידע, יכולת וניסיון של עובדים וארגונים לטובת הרחבת מנעד החלומות של התלמידים.

קבוצת קלי נבחרה ללוות בפרויקט זה 2 כיתות ט' מבית ספר "מקווה ישראל" בחולון ובמסגרת הפעילות יעבירו עובדי החברה בכל כיתה 8 שיעורים במשך כחודשיים.

 

 

 

דילוג לתוכן