איתך ברגעים החשובים

ברגעים החשובים בחיים, קלי בצד שלך.

המומחים הפיננסים שלנו כאן כדי לדאוג לך ולמשפחתך בגיבוש תכנית חיסכון פנסיוני ופיננסי, הכוללת את ההגנות הביטוחיות המתאימות ביותר עבורכם. אנו מחויבים לנהל אותה לאורך שנים ולעמוד לצידך ברגע האמת, בכל התחנות החשובות בחייך. בחרנו להציג חלק מהשירותים המרכזיים שלנו, לפי תחנות שונות במהלך החיים, ועל פי הצרכים האישיים שלך.

כל מה שחשוב לעשות כשמתחילים עבודה חדשה

הפקדה לחיסכון הפנסיוני היא צעד חשוב, ורצוי להתחיל את ההפקדות כמה שיותר מוקדם. אך אסור לשכוח לוודא שיש לך גם את הכיסויים הביטוחיים המתאימים.

תכנון פנסיה ופיננסים לאחר החתונה

מזל טוב לרגל החתונה! עכשיו כשצריך לחשוב בשניים, גם הצרכים משתנים. המומחים הפיננסים שלנו עומדים לשירותך ויכולים לסייע לך עם כלים ומידע שיאפשרו לך להפריש כספים לחיסכון פיננסי למשפחה, בהתאם להעדפותיך האישיות.

זכויות במהלך חופשת לידה

חופשת לידה (חל"ד) היא חופשה בת 12 שבועות לה זכאית עובדת שילדה או שאימצה ילד שגילו עד 10 שנים. המעסיק חייב להמשיך לשלם את התשלומים לביטוח הפנסיוני ולקרן ההשתלמות, בתנאי שהעובדת עבדה אצל המעסיק לפחות 6 חודשים לפני תחילת ההיריון.

תכנון חיסכון וביטוח בריאות לעתיד הילדים

המשפחה גדלה ומתרחבת? מזל טוב! ילד שמצטרף למשפחה הוא אושר גדול ובמקביל גם אחריות גדולה. המומחים שלנו כאן לשירותך כדי להבטיח שלפחות מההיבט הכלכלי ניתן יהיה להפחית את אי-הוודאות, וליצור למשפחה סביבת חיים בטוחה בהווה ובעתיד.

פנסיה למטפל/ת ולעובדי משק

אם אתם מעסיקים בביתכם עובד/ת משק בית או מטפל/ת – חלה עליכם חובה להסדיר עבורם פנסיה לאחר חצי שנת עבודה.

חופשה ללא תשלום (חל"ת)

חופשה ללא תשלום היא בעצם "השעיה" של חוזה העבודה. בתקופה זו אינם חלים חובות הדדיים בין המעסיק לעובד. האחריות על תשלום הפרמיה החסרה והסדרתה עוברת לעובד. ניתן לשמר את התכנית בהסדר ריסק הכולל רק את תשלום עלויות הביטוח, ללא מרכיב חיסכון.

שינוי מקום עבודה

המומחים הפיננסים שלנו כאן כדי ללוות אותך ולהנחות אותך בהחלטות שאותן צריך לקבל עם עזיבתך את מקום העבודה, ולהמשיך לטפל בך במקום העבודה החדש.

איך לחסוך חכם?

הקבוצה שלנו פיתחה מספר כלים שיאפשרו לך לקבל החלטות מושכלות ונכונות יותר עבורך, בכל הנוגע לחיסכון והשקעה.

תכנון פנסיה וליווי מקצועי לקראת פרישה

המומחים הפנסיונים שלנו ילוו אותך לאורך תהליך הפרישה, יעזרו לך בקבלת החלטות קריטיות, ויסייעו לך למקסם את הכספים שיעמדו לרשותך בעת היציאה לפנסיה.

הגעת לגיל 50? זה הזמן למקסם את החיסכון לפרישה

רוצה להגיע לפרישה בתנאים האופטימליים ביותר? מומלץ להתחיל את התהליך כבר עכשיו. תכנון פנסיוני נכון עם מומחים פיננסים יכול למקסם את החיסכון שלך במאות שקלים בחודש.

זכויות בעת גירושין

בעקבות חוק חלוקת החיסכון הפנסיוני בין בני זוג שנפרדו (2014), מומלץ לקבל ליווי מקצועי של מומחה פיננסי ביישום הסכם הגירושין מול היצרנים.

 

 

 

דילוג לתוכן