עלינו

קבוצת קלי הוקמה ב-1970 על ידי מנחם קלי, מבכירי אנשי הביטוח הפנסיוני בישראל וממייסדי תחום ניהול ההסדרים והשילובים הפנסיוניים בארץ. הקבוצה שלנו מתמחה בטיפול באתגרים מורכבים בתחומי הביטוח הפנסיוני, הפיננסי, ביטוחי בריאות וסיעוד. אנו מספקים תכנון ארוך טווח ומלווים עשרות אלפי לקוחות פרטיים ומאות ארגונים, כבר למעלה מ-50 שנה, בהיקף נכסים מנוהל בשווי של כ-25 מיליארד ש"ח.

קבוצת קלי - מומחים פיננסים בצד שלך

הקבוצה שלנו נמצאת בבעלות פרטית ואינה קשורה בקשרי בעלות עם אף חברת ביטוח או בית השקעות. הייחודיות שלנו, בהיותנו גוף עצמאי, אובייקטיבי, בעל איתנות פיננסית וניסיון רב שנים, מאפשרת לנו להבין מה באמת חשוב ללקוחות שלנו ולעמוד לצידם בכל החלטה פיננסית. המומחים שלנו פועלים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בישראל, במטרה לספק ללקוחותינו את הפתרונות האולטימטיביים ביותר, ולכוון אותם ברגעים החשובים של החיים.

פעילות הקבוצה נחלקת לשתי זרועות עסקיות ממוקדות לקוח:

אחראית על טיפול בתאגידים, עסקים קטנים ובינוניים ולקוחות אישיים. במסגרת פעילותה היא מעניקה שירותים לכ-1,350 ארגונים, שבהם מועסקים עשרות אלפי לקוחות פרטיים.

אחראית על טיפול בלקוחות בכירים בעלי עושר פיננסי. לאורך השנים מאות מנהלים בכירים מכל ענפי המשק, בחרו להצטרף לחוג לקוחות קלי באופן פרטני. עם לקוחותינו נמנים יו"רים, דירקטורים, שרים, חברי כנסת ועוד.

סט הערכים של קבוצת קלי

עצמאות ואובייקטיביות – פועלים לטובת הלקוח ללא ניגודי אינטרסים

קבוצת קלי היא מנהל ההסדרים הפנסיוניים והפיננסים הבלתי תלוי הגדול בארץ.
העובדה כי קבוצת קלי הינה בבעלות פרטית ואינה שייכת לאף חברת הביטוח או בית השקעות, תורמת לייצוג הולם ואובייקטיבי של האינטרסים של הלקוח. אין לנו שום אינטרס לשמר לקוח אצל יצרן זה או אחר וכל המיקוד בבחירת המוצר הפנסיוני נעשה בכפוף לשיקולים מקצועיים, תשואות ומדדי הסיכון של המוצר והתאמתו לצרכי  הלקוח.

האדם במרכז – השקעה בפרט, לקוח חיצוני או פנימי

קלי היא חברת שירות מובהקת, הממוקדת אך ורק בטיפול ובליווי של לקוחות לאורך שנים, חברה של אנשים למען אנשים וזו השליחות והמטרה של קבוצת קלי. ההשקעה בלקוח, הן החיצוני והן הפנימי היא ערך הטבוע ב-DNA של החברה מאז הקמתה. קלי מלווה לקוחות רבים כבר עשרות שנים מהעבודה הראשונה, החתונה, הולדת הילדים, הנכדים, הפרישה מעבודה וליווי גם אחרי הפרישה.

מקצועיות ומקצוענות – לימוד והכשרה, מצוינות מקצועית

קבוצת קלי נחשבת כמובילה מקצועית בכל תחום ניהול ההסדרים הפנסיוניים הפיננסים. מאז שנות ה-70 מובילה החברה את השוק הפנסיוני בחדשנות ובמקצועיות ותוך למידה מתמדת של כל הרפורמות והחידושים בתחום. לאורך הדרך, זכתה החברה להכרה והוקרה מקצועית על ידי גורמים רבים הן מצד היצרנים והן מצד המחוקק.

אחריות ואמינות – פועלים בשיקול דעת, בעקביות וביציבות 

בכל השנים פועלת קבוצת קלי בשיקול דעת, בצורה עקבית, ביציבות ובמקצועיות תוך ראיית טובת הלקוחות לטווח הארוך. החברה צלחה את כל המשברים יחד עם לקוחותיה כגוף אחראי וסולידי תוך דאגה להבטחת החיסכון הפנסיוני של לקוחותינו .

חדשנות, שקיפות וזמינות דיגיטלית

קבוצת קלי מעניקה ללקוחותיה מכלול של שירותי שיווק מתקדמים באינטרנט ובדיגיטל. 
באתר האינטרנט שלנו ישנה גישה לאיזור האישי עבור לקוחותינו, בו  ניתן לצפות בתיק הנכסים האישי, המרכז את כל נכסי הלקוח מכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות.
כמו כן, אנו שמים דגש על קשר אישי עם לקוחותינו ומציעים עדכונים חשובים ושוטפים באמצעים דיגיטאליים: מסרונים (SMS), ניוזלטר ועוד. במקביל אנו ממשיכים לפתח תשתיות טכנולוגיות, שמאפשרות לקיים ממשקים ושיתוף-פעולה ברמה גבוהה עם לקוחותינו.

 

 

 

דילוג לתוכן